Výuka náboženství

Výuka katolického náboženství probíhá každé pondělí od 14-ti hodin na základní škole v Opavě Kylešovicích (budova I. stupně, 1. patro).

Skupinu dětí, které se připravují na přijetí svátosti smíření a eucharistie – první svaté přijímání- vede Otec Norbert. Pro připuštění ke svátostem je kromě pravidelné účasti ve výuce náboženství nutné pravidelně být na mši svaté, ALESPOŇ O NEDĚLÍCH, nejlépe přímo v našem kostele. Pro potvrzení účasti na nedělní mši svaté v jiném katolickém kostele existuje příslušná tabulka.

Ostatní děti vyučuje, pod vedením Otce Norberta, řádová sestra Ludmila (kongregace Chudé školské sestry Naší Paní).

První a druhá třída má výuku paralelně v pondělí od 14-ti hodin (budova I. stupně, 2. patro)

V pondělí od 15-ti hodin mají výuku žáci 5.-9. třídy (také v budově I. stupně, 2. patro).

Během roku se vaše dítě může kdykoliv do výuky přihlásit.