FARNOST OPAVA-KYLEŠOVICE
kostel svatého Jana Nepomuckého
Farní kafe a příprava na FARNÍ DEN

Příští farní kafe bude v rámci akce FARNÍ DEN, která bude v neděli 2. června navečer (předběžně od 17 hodin). Do přípravy a průběhu FARNÍHO DNE by se měli zapojit všichni farníci.

Gregoriánský chorál - pondělí 20. května 2019

Zájemci o Gregoriánský chorál se mohou přihlásit do kurzu o Gregoriánském chorálu, který proběhne v Církevní konzervatoři Německého řádu v Opavě. Zde se dozvíte podrobnější informace.

Poutní mše svatá ke cti sv. Jana Nepomuckého

Svátek sv. Jana Nepomuckého oslavíme v neděli 19. května pri mši svaté od 9 hod. Hlavním celebrantem bude Jeho opatská milost Ambróz Martin Štrbák O. Praem., opat premonstrátského opatství v Jasove na Slovensku. Zde si můžete otevřít a případně vytisknout plakátek k této významné události naší farnosti.

Pouť k Panně Marii na Hrabyni

Ve středu 8. května naše farnost putovala na Hrabyň. Počasí bylo pěkné a pouť se všem účastníkům líbila. Fotky z poutě si můžete prohlédnout zde:

Společné foto z jedné sobotní brigády..

Tyto fotky můžete také najít v záložce fotogalerie naších webových stránek.

Farní nedělní ohlášky – 3. NEDĚLE VELIKONOČNÍ C 5. 5. 2019

Zde si můžete otevřít, přečíst a případně vytisknout farní nedělní ohlášky 5. 5. 2019.

Májové pobožnosti

Od středy 1. května budou po každé večerní mši svaté májové pobožnosti.