FARNOST OPAVA-KYLEŠOVICE
kostel svatého Jana Nepomuckého
Adopce na dálku
Adopce

Naše farnost pomocí Arcidiecézní Charity adoptovala chlapce z Ugandy Augustina Nakibinge . Do Ugandy naše farnost posílala každý rok přes Katolickou Charitu 7000 Kč, což chlapci stačilo na celý rok na zaplacení školy a ubytování.

Augustin dokončil základní církevní školu kardinála Nsubuga a pokračoval ve studiu na technickém institutu, což je obdoba naší učňovské školy. Nyní Augustin dokončil technický institut a získal certifikát o absolvování školy.

Tímto účast Augustina Nakibinge v programu Adopce na dálku končí. Augustin děkuje všem farníkům za finanční příspěvky, díky kterým mohl studovat. My tímto Augustinovi blahopřejeme k úspěšnému zakončení studia a přejeme mu ať si splní svůj sen a založí si vlastní stavební firmu.

Zde si můžete prohlédnout dopis Arcidiecézní charity o ukončení programu Adopce na dálku s nabídkou, že si můžeme "adoptovat" dalšího zahraničního chlapce nebo dívku:
Dopis od Arcidiecézní Charity
Zde je zpráva o ukončení programu Adopce na dálku pro Augustina Nakibinge: Zpráva o ukončení programu Adopce na dálku
A zde je certifikát, který Augustin získal:
Certifikát, který Augustin získal.
A úplně na konec je zde fotogalerie "našeho" chlapce Augustina: